Kaya Çilingiroğlu 27 Yıl Sonra İtiraf Etti: Hülya Avşar İle Meğer Bu Yüzden Evlenmiş!

27 yıl önce Hülya Avşar ile dünya evine giren Kaya Çilingiroğlu, dönemin en ses getiren evliliğine imza atmıştı. İkilinin evlilik hayatı yıllarca magazin manşetlerinde baş köşe olurken, 8 yıllık süren birliktelik 2005 yılında sona ermişti.

Büyük bir aldatma skandalı ile sona eren sansasyonel evlilikten ikilinin Zehra isimli bir çocuğu olurken, 27 yıl sonra Kaya Çilingiroğlu, eski eşi ve çocuğunun annesi Hülya Avşar hakkında itiraflarda bulundu.

Çiftin boşanmasının üzerinden 19 yıllık bir süre geçerken, Youtube’da yayınlanan bir programa katılan Çilingiroğlu, seyircileri hayrete düşüren açıklamalar yaptı.

HÜLYA AVŞAR İLE EVLENME NEDENİNİ İTİRAF ETTİ

Eski evlilikleri Hülya Avşar ve Feraye Tanyolaç ile yaşananları anlatan Çilingiroğlu, Avşar kızı ile yaptığı evliliğe yönelik dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Hülya Avşar’ı çok sevdiğini belirten Çilingiroğlu, “İyi ki sevmiş ve evlenmişim. İyi ki çocuğum olmuş” şeklinde konuşurken, yeni bir evlilik ihtimali içinse “Asla” yanıtını verdi.

“ZATEN ZEHRA İÇİN EVLENMİŞTİK”

“Hülya Avşar ile yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Asla ama biz ayrılamayız. Zaten Zehra için evlenmiştik” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x